Hoofdpodium Waterkant

14:00 – 15:00 Chelina Manuhutu (Openingsshow)

15:00 – 15:15 Polawano (Speciale openingsdans ter ere van Martha Christina Tiahahu, 1818-2018)

15:15 – 15:35 Culturele opening (dari Utara sampe Tenggara) Burgemeester Ambon met Cakalele groepen Dadatoko Halmahera, Pasukan Hu’ul Macan Lounusa, dansgroep Badan Kesenian en zanggroep Amboina Voice (uit Maluku)

15:35 – 15:50 The Brothers Timisela

15:50 – 16:20 Dani

16:20 – 16:50 Oceanikz ft. Tiga Batang Rumah

17:10 – 17:20 Jaira Luhulima (Dance act)

17:25 – 18:15 Maluku Soundsystem

18:15 – 18:45 Kelvin Fordatkossu (Uit Maluku! Bekend van Goyang Tobelo) supported by Miguell Kaidel & Unu

18:45 – 19:00 Yosina (Winnares The Voice Kids 2018)

19:00 – 20:30 Lady Bee, DJ Jean & Jaydee

20:30 – 21:00 Vinchenzo

21:00 – 21:30 Berget Lewis

21:30 – 22:00 Trijntje Oosterhuis

Hosted by Rogero & Angela Timisela

 

Culturele tent Pompeia

Bijzonder is dat Kwaku speciaal voor de Molukse Dag de Pompeia tent flink vergroot heeft om meer ruimte te bieden aan de Molukse dansgroepen en het culturele programma. Nu kunnen er ook dubbel zoveel mensen in.

14:00 – 15:25 DJ Paul Salakory

15:25 – 15:30 Openingswoord Andrew Roos

15:30 – 15:45 Tifa Bunji (Tifa Groep)

15:45 – 16:00 Suzanne Rastovac, Yopi Abraham & Maurice Rugebregt

16:00 – 16:30 Badan Kesenian (Zang en dansgroep)

16:45 – 17:00 Tifa Bunji (Tifa Groep)

17:15 – 17:45 Badan Kesenian (Zang en dansgroep)

18:00 -18:30 Paré Kata – Maria Lekransy

18:50 – 19:20 Wermanassar (Zang en dansgroep)

19:50 – 20:20 Sabine Dissels-Tulaseket

20:30 – 20:45 Amboina Voice (uit Maluku)

21:00 – 22:00 Lagu2 Maluku Band: Sel’s Session

Hosted by Andrew Roos & DJ Paul Salakory 

 

Da Block

18:30 – 19:00 Tabitha

19:00 – 19:30 / 20:00 – 20:30 Dani (Da Block tent)

19:00 – 20:00 Nafthaly Ramona

20:00 – 20:30 Latifah

21:00 – 22:00 Kimberlee Ramirez

 

Bijlmerpark Theater

19:00 – 20:00 DeltaDua (Voorstelling LaguDua)

 

HAAL NU UW KAARTEN VIA DE OFFICIËLE TICKETSHOP EN VOORKOM IN DE RIJ STAAN!

Reacties